Connect with us

Wavemag

Sunset Boulevard by DJ EKG

Music news

Sunset Boulevard by DJ EKG

Sunset Boulevard by DJ EKG

Kto donúti party people vstať v sobotu ráno o 7mej a mrznúť? Len DJ EKG!

Mirko DJ EKG má za sebou turbulentný rok. Autonehoda, dlhodobý pobyt v nemocnici, učenie sa chodiť, ale aj množstvo práce. Od úspešného comebacku na stage až po úžasné projekty pre vybraných pár desiatok hostí.

Ako som už napísala na svojom Instagrame. Je len jeden jediný DJ na Slovensku, kvôli ktorému všetci ochotne v sobotu SKORO ráno vstaneme, cestujeme niekoľko hodín, mrzneme, aby sme si užili 90 minút party v najvyššie položenom reštauračnom zariadení strednej Európy. O projekte Sunset Boulevard som od Mirka počula už predtým. Prvé vydanie sa konalo v júni na Ufe a vyzeralo takto.

Tento projekt je hudobne veľmi blízky môjmu srdiečku a tak som sa veľmi potešila, keď som sa dozvedela, že DJ EKG pripravuje jeho pokračovanie. Že mám čakať niečo „šialené“ mi naznačil už dávnejšie. To som však ešte netušila, že to bude naozaj tak!

Vo štvrtok som dostala komplet inštrukcie e-mailom, kde, kedy, ako, čo, prečo… zohnala som osadenstvo do auta a v sobotu pred 9tou sa vydala výprava zo Šale na cesty, aby o 13tej bola v cieľovej stanici. Meeting point v Jasnej, rovno pod lanovkou, ktorá nás mala vyviezť hore. Fasovali sme kartičky, inštrukcie a hurá do toho. Čakali nás tri rôzne „spoje“, aby sme sa dostali do cieľa.

Keď bola zostava komplet, vydali sme sa k prvej sedačkovej lanovke. Muselo to vyzerať veľmi vtipne. Masa lyžiarov premiešaná s party people, z ktorých niektorí ako obuv vhodne zvolili tenisky. Na druhom prestupnom bode sme mali krátku prestávku vo „Funibare“, posilnili sme sa proti zime tekutými svetrami, dali sme spoločnú foto ako na školskom výlete 7.A a o 14:40 sme sa začali presúvať k poslednej lanovke do cieľa.

Už keď sme v nej sedeli, vedeli sme, že zo západu slnka, čo malo byť pointou, nebude kvôli hmle, nič. Hore bola taká hmla, že ste videli tak 15 metrov pred seba. Nebojte sa, party nebola vonku. Po príchode nás už očakávala reštaurácia ROTUNDA a rozložená technika pre Mirkov setík. A aký bol? To si pozrite sami!


Autor: Shiwave

Foto: Photobychrzi / DJ EKG

Viac foto TU

More in Music news

To Top