Connect with us

Wavemag

Súťaž: Španělský sympaťák Lexlay očaruje pražský Storm

Music news

Súťaž: Španělský sympaťák Lexlay očaruje pražský Storm

Súťaž: Španělský sympaťák Lexlay očaruje pražský Storm

Majitel vydavatelství Happy Techno ze stáje Cubbo, španělský producent, DJ a miláček publika po celém světě – LEXLAY, rozproudí české fanoušky v rámci label night OneWay již brzy ve Stormu. Tento čarovný večer navazuje na rezidentní noci domácího producenta Subgate, který již v minulosti představil v Čechách nespočet zahraničních hvězd – Anna, Loco & Jam a plno dalších. I tentokrát půjde o nezapomenutelný večer plný fantastických melodií a jedinečného soundu. Lexlay je synonymem pro radost, energii, svěžest a vášeň. Jeho vynalézavá povaha je za mixem znát a jeho elegance a tempo v podání house a techno music je toho jasným důkazem. Nenechte si ujít tento skvělý večer.

LEXLAY

Narodil se v Barceloně a svoje hudební souznění propojuje se světem již více než deset let. Je všestranný, talentovaný, multižánrový a především má svůj vlastní osobitý styl. Jeho hudební tvorba se dá charakterizovat od house music až po groovy techno. Hrál v proslulých klubech jako jsou Space, Pacha, Fabrik, Elrow, Florida135 po boku takových jmen jako jsou Carl Cox, Richie Hawtin, Marco Carola a plno dalších. Je zakladatelem a členem uznávané značky Happy Techno, se kterou dobyl Barcelonu. I na hudební produkci se mu velmi daří. Své autorské kousky vydal například na Snatch Records, Material Series & Stereo Productions. Rok 2018 je pro energického a vždy pozitivně naladěného Lexlay velkým krokem vpřed v jeho hudební kariéře. Kromě releasů na Happy Techno records, cestuje po celém světě a také stíhá svoje rezidentní noci v barcelonském klubu City Hall.

LINE UP ♫ 

LEXLAY / Happy Techno, Cubbo – ESP
SUBGATE / OneWay
TIBIZA / OneWay
TOKÁTKO
ANDY SMITTH
P-JAY
LUCKIE

VSTUPENKY

Předprodej:

OFICIÁLNÍ UDÁLOST

Facebook

Súťaž: Ako sa volá vydavateľstvo, ktorého majiteľom je Lexlay?

Správne odpovede píšte do 31.10.2018 12:00 na veronika@wavemag.eu, pridajte aj svoje kontaktné údaje (meno, priezvisko a tel.č.)

Continue Reading
You may also like...

More in Music news

To Top