Connect with us

Wavemag

SÚŤAŽ: Vini Vici prídu opäť naložiť Bratislave

PLUS

SÚŤAŽ: Vini Vici prídu opäť naložiť Bratislave

SÚŤAŽ: Vini Vici prídu opäť naložiť Bratislave

Izraelské psytrance duo príde už v piatok 22. februára odohrať svoj set do bratislavskej Refinery Gallery. My vám ponúkame jedinečnú šancu vyhrať 2 x 2 vstupenky na toto podujatie! (na konci článku)

Izraelská dvojica za posledné roky tak vyrástla ako žiadne iné meno na tanečnej scéne. Konieckoncov je toho dôkazom aj rebríček DJ Mag, kde sa v ankete o najpopulárnejšieho DJa na svete, posunuli o 38. miest hore oproti roku predtým, a dostali vďaka tomu ocenenie za najväčší skok v ankete.

Ich prepojenie kvalitnej produkcie a riadne našľapaných setov z nich robí skutočné hviezdy. Ich vystúpenia za uplynulý rok nechýbali na obrovských festivaloch ako Tomorrowland, Ultra, ASOT či Transmission. Ich legendárna spolupráca s Arminom van Buurenom – Great Spirit už zaznela azda na všetkých tanečných parketoch po celom svete. Okrem toho majú na konte spolupráce s W&W, Dimitri Vegas & Like Mike či Steveom Aokim.

Lineup v Bratislave doplní Holanďan Estiva, zástupcovia z Českej republiky – DJ Tigi, Bon Finix a Lukas Innemann, ktorý prisľúbil exkluzívny trance set. Nebude chýbať aj slovenská reprezentácia od Milana Lieskovskeho a jeho pravej ruky DJa Stanleyho.

My vám prinášame súťaž o 2 x 2 vstupenky.

SÚŤAŽNÁ OTÁZKA: Ako sa volá najznámejší track a spolupráca s Armin van Buurenom? Správnu odpoveď pošlite do stredy 20.2.2019 12:00 na email veronika@wavemag.eu spolu s kontaktnými údajmi (meno, priezvisko, adresa, tel. č.) Žrebujeme v stredu večer.

Druhú súťaž nájdete na našom Instagrame.

 

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš vždy sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in PLUS

To Top