Connect with us

Wavemag

Sven Väth v júni vystúpi na Slovensku!

PARTY NEWS

Sven Väth v júni vystúpi na Slovensku!

Sven Väth v júni vystúpi na Slovensku!

Značka Idem Na Techno prináša nezabudnuteľný zážitok, ktorý bude oslavou elektronickej hudby na Slovensku. V rámci svetového turné The Year Of The Dragon World Tour 2024 pricestuje do Bratislavy človek, ktorý je považovaný za jedného z otcov svetovej techno a rave scény – Sven Väth.

Legenda, ktorá ovplyvnila vznik a smerovanie elektronickej hudby. Sven Väth je vizionár, provokatér, inovátor a veľmi pravdepodobne s kariérou nikdy neskončí. Začalo to v roku 1981 vo Frankfurte. Rýchlo sa stal predstaviteľom technologickej revolúcie v Nemecku, ktorá sa rozšírila do celého sveta. Vinylové platne vtedy, vinylové platne aj teraz. Party, ktoré ovplyvňovali a menili scénu. Party, ktoré posilnili víziu a nakoniec dali vzniknúť vydavateľstvu Cocoon a následne aj jedinečnej rezidencii. Keď sa v roku 1999 uvoľnila mimoriadna rezidencia v jednom z najlepších klubov sveta – Amnesia, vznikli pondelkové noci, ktoré nastavili nové štandardy na scéne a nikdy neustupovali od toho, čo je najdôležitejšie. Hudba. Fenomén, ktorý aj teraz priťahuje viac ako 80 000 návštevníkov počas 4-mesačnej sezóny so Sven Väthom na jednom mieste. Spolu s Cocoon Ibiza Sven založil eventovú agentúru (Cocoon Event – šíriacu jeho víziu po 5 kontinentoch a teraz viac ako 30 krajinách) a vydavateľstvo Cocoon Recordings.

Aby ste to všetko dokázali pochopiť potrebujete vidieť Papa Svena za gramofónmi. Na jeho vystúpení ste súčasťou predstavenia a nikto presne nevie, čo sa stane. Vždy to bolo tak. Môže to byť až 120 vystúpení ročne, niektoré veľké, niektoré malé, ale vždy sa budete cítiť vítaní a vždy uvidíte srdce človeka. To srdce patrí davu. Každý je VIP. Sven Väth je rock and roll.

PREDPREDAJ: Ticketportal.sk

Pridajte sa k eventu: https://fb.me/e/4o7Kl7Gbc

 

More in PARTY NEWS

To Top