Connect with us

Wavemag

Tech Essence je späť. Takmer po roku rozkvitne do krásy magická záhrada!

PARTY NEWS

Tech Essence je späť. Takmer po roku rozkvitne do krásy magická záhrada!

Tech Essence je späť. Takmer po roku rozkvitne do krásy magická záhrada!

Naposledy nás zatvorili 24 hodín pre začatím eventu. Teraz sme odhodlaní Tech Essence mašinu opäť rozbehnúť do prevádzkovej teploty a veríme, že nám to nejaké vyhlásenie vlády už nepokazí.
Signate aka Martin Frost Vás všetkých pozýva do Magickej záhrady Tech Essence, ktorá rozkvitne do krásy už 16. júla v Žilinskom klube Enjoy!

Interaktívny zväčšený stage, viac priestoru, komfortu, dekorácií, rekvizít a v konečnom dôsledku viac zábavy! Presne to chceme docieliť ďalším pokračovaním Tech Essence. Chceme, aby ste sa cítili #different a všetko na tomto evente tomu podriadime!

Dresscode na našich eventoch nebol vždy striktnou povinnosťou a s výnimkou bálu ani nie je. Avšak ak chcete zapadnúť do koncepcie žúrky v magickej záhrade, kľudne si na seba dajte niečo tematické – farebné alebo sa oblečte do zeleno čiernych farieb a určite dokonale zapadnete.

Tešiť sa môžete aj na nevšedné a originálne postavy, ktoré Vás obklopia a prevedú magickými chodníčkami. Spolu s vílami, záhradníkmi, čarodejníkom a zvieratami budete ponorení do elixíru Tech Essence, po ktorom budete spolu s ostatnými šíriť mier, lásku a šťastie.

Špeciálny hosť bude tentokrát z Čiech, nakoľko kvôli covidu je veľmi riskantné bookovať letenky a teda Shadyma s najväčšou pravdepodobnosťou uvidíte až na ďalšom pokračovaní Tech Essence. Každopádne tešiť sa môžete na charizmatickú techno divu spoza rieky Moravy – Jaqullin! Jaqullin vlastným menom Jana Pokorná, je mladá umelkyňa pôvodom z Brna, žijúca v Prahe, ktorá je v Českej republike stále viac obľúbená. Hudbe sa venovala už od útleho veku, keď hrala na najrôznejšie nástroje. Postupom času si prešla takmer všetkými štýlmi a zakotvila až pri elektronickej hudbe. V súčasnosti hrala na najznámejších eventoch v Českej republike ako napríklad Apokalypsa, Mácháč, Beats For Love, Svojšice… Vždy chceme priniesť na našich eventoch nový pohľad na techno od najrôznejších umelcov. Aj to je jeden z dôvodov, prečo uvidíte na stagei JAQULLIN, ktorá vás strhne energickým a tučným technom. Tešíme sa, že sa pridá do rodiny Tech Essence.

Sekundovať jej bude ostrieľaný domáci dj a hlavne skvelý producent, ktorý dodáva na scénu veľké množstvo kvalitného techna. Na Tech Essence vystupoval ešte v jej začiatkoch a svoje miesto si jednoznačne zaslúži. Imiho netreba nejako špeciálne predstavovať. Drvivá väčšina jeho zvuk a prácu pozná. Nič menej nič viac, Yuhos prinesie do magickej záhrady poriadnu dynamiku a výbušnosť, ktorá je jemu vlastná.

Hostí budú dopĺňať chalani, ktorý vyhrali dj konstest. Kopi a Rafaell sa zhostia úlohy kvalitného warmupu, ktorý nám ustelie a zarobí na kvalitný celovečerný žúr.

Keďže sme sa dlho nevideli, tak na záver pridávame špecialitku vo forme „áfterky“, kde sa o vás postará Miško Marko aka Sakel spolu s ostatnými djs. Áferka bude prebiehať na Alternatíva stagei, ktorá v minulosti tradične hostila Tech Essence. Tentokrát si to tam strihneme do 9:30 a veríme, že bude každému dostatočne sýto.

Vstupenky budú k dispozícií na mieste a aj v predpredaji.

Signate aka Martin Frost ťa pozýva v krátkom interview

Zdroj: PR

More in PARTY NEWS

To Top