Connect with us

Wavemag

Tech Essence – “kapitola tretia”, ktorá predstavovala umenie

PARTY NEWS

Tech Essence – “kapitola tretia”, ktorá predstavovala umenie

Tech Essence – “kapitola tretia”, ktorá predstavovala umenie

Martin Frost a.k.a. Signate prišiel na sklonku roka 2019 s treťou zo štyroch tém Tech Essence na hlavný stage Enjoyclubu. Po Industriálke a Magickej záhrade sa tentokrát pokúsil preniesť do reality svoju predstavu o umení.

Na párty ste teda mali možnosť počuť Martinov Yearmix, ktorý je naživo nahratý priamo z akcie a rovnako aj set hosťujúcich Thin & Thick spoza rieky Moravy.

Okrem toho ste však mali možnosť hlavne čo-to vidieť. Pri príchode do klubu vás prekvapil stage rozdelený na tri veľké obrazy, v ktorých interagovali s publikom postavy zasadené do témy tejto epizódy. V obrazoch neboli umiestnené len rekvizity, ale aj postavy “míma”, ktoré do prostredia výborne zapadli. Jeden obraz predstavoval ateliér a druhý pre zmenu knižnicu. Uprostred v najväčšom obraze boli na sebe uložené knihy, ktoré predstavovali 4 jednotlivé témy Tech Essence. Pod stropom klubu boli zavesené plátna s emblémom TE doplnené o svetelnú clonu a dekoračné predmety v štýle umenia. Celý priestor stmeľovali postavy filmového štábu, ktoré interagovali s postavami na stagei a rovnako tak aj s publikom. Preto sa netreba čudovať, ak raz na tomto evente stretnete režiséra, zvukára alebo moderátora s kameramanom, ktorí s vami budú chcieť robiť “rozhovor”.

Všetky kulisy, rekvizity, stage a kostýmy boli vyrobené ručne. Veľký podiel má na tom samozrejme Martin, ale ako sám hovorí, nezaobišiel by sa bez pomoci kamarátov, ktorí touto párty často žijú rovnako on. Je to teda v určitých ohľadoch tímová práca a my si myslíme, že sa naozaj podarila.

Veď posúďte sami, tu je oficiálne aftermovie.

Na záver by vás chcel Martin pozvať na poslednú zo štyroch edícií, ktorá bude v podobe technobálu. Uskutoční sa už 21. februára v Enjoyclube a bude mať podobne ako umenie, premiéru na hlavnom stagei. Viac info sa dočítate v udalosti na Facebooku. 

Zdroj: TLAČOVÁ SPRÁVA

 

More in PARTY NEWS

To Top