Connect with us

Wavemag

Techno legenda Mauro Picotto sa po rokoch vracia do ČR!

PARTY NEWS

Techno legenda Mauro Picotto sa po rokoch vracia do ČR!

Techno legenda Mauro Picotto sa po rokoch vracia do ČR!

Českú republiku po rokoch navštívi ozajstná legenda techna a elektronickej hudby všeobecne, člověk, ktorý vyhrál hneď niekoľko ocenení „najlepší medzinárodný DJ“, dlhoročný rezident najväčšieho klubu na svete, klubu Privilege, Ibiza, tiež autor nesmrteľných hitov, ktoré dobyli rebríčky po celom svete, snáď každému známy majster svojho remesla, MAURO PICOTTO!

Mauro sa DJingu venuje skoro 30 rokov a za tú dobu si prešiel trancom, housom, ale viac než 20 rokov sa venoval technu a nedávno sa k nemu zase vrátil. To všetkých jeho priaznivcov potešilo a preto sa taktiež veľmi tešíme na tento event.

No a aký je jeho aktuálny zvuk? To si môžeme vypočuť v Live Streame z PAROOKAVILLE 2023 kde hral niekoľko týždňov dozadu.

Event sa odohrá v industriálnych priestoroch Starých kúpeľni Dolnej oblasti Vitkovic. V rovnakých priestoroch sa konal tiež posledný event komunity #WeHypeTechno s Marikou Rossa, ktorý navštívilo viac ako 600 ľudí a hromada z nich boli práve Slováci. Fotky z události nájdete dole v galérií. Vzhľadom k tomu, že Mauro je omnoho väčšie meno sa komunita rozhodla prenajať obidva sály Starých kúpeľní s celkovou kapacitou viac ako 1200 osôb, aby bol pre všetkých zachovaný dostatočný komfort.

V druhej časti sa pre vás pripraví bar, obchod s rave/techno doplnkami, light-sticky, stánky so skrášľujúcimi službami, stánky s jedlom, vodné fajky a pohodlné posedenie.
K tomu všetkému bude naviac hrať aj hudba z chillout/melodic stage!

Ďalší zahraničný vystupujúci, český support a bližšie informácie budeme postupne oznamovať v nasledujúcich týždňoch.

Do oznámenia ďalšieho vystupujúceho prebieha exkluzívna zľava na vstupnom, tak to využijte!

Zdroj: We Hype Techno

More in PARTY NEWS

To Top