Connect with us

Wavemag

Toto je 5 dôvodov, pre ktoré musíš v lete navštíviť TRNAVU

PARTY NEWS

Toto je 5 dôvodov, pre ktoré musíš v lete navštíviť TRNAVU

Toto je 5 dôvodov, pre ktoré musíš v lete navštíviť TRNAVU

Trnava označovaná aj Malý Rím je krásne historické mesto na západnom Slovensku. Trnavčania ho označujú za malé-veľké a to práve kvôli tomu, že i keď MHD nefunguje podľa predstáv, na druhej strane sa všade dostaneš rýchlo a pomerne za krátky čas. Zároveň je Trnava mestom, kde je najviac taxíkov na meter štvorcový a dokážu ťa v rámci mesta odviezť kamkoľvek iba za 2,50 €. Ak miluješ leto, rôzne párty a ešte si tu nebol – tu je 5 dôvodov, prečo by si si mal návštevu tohto mesta zaradiť do leta 2019.

1. Naložený streetfood
O tom, že Trnava patrí medzi jedno z najlepších gastronomických miest na Slovensku písať nemusíme. Na svoje si tu prídu nielen milovníci tradičných chutí či áijskej kuchyne, ale aj všetci, ktorí si v súčasnosti idú na vlne trendu spojeného so streetfoodom. K jedným z najpopulárnejších gastro občerstvení v Trnave patrí určite Chef’s Truck – pojazdné auto, ktoré pripravuje najnaloženejšie burgre široko ďaleko. Na ich autíčko natrafíš v Trnave kdekoľvek, ale občas zvyknú svojím gastroumením podporovať aj rôzne trnavské akcie, na ktorých sa radi postarajú, aby si nielen nebol hladný, ale aby si si odniesol zážitok.

2. Nádherné západy Slnka
Je nám jasné, že každý považuje za najkrajšie západy Slnka v tom ,,svojom” meste, ale ruku na srdce. To, čo dokáže vytvárať príroda a obloha nad Trnavou je na nezaplatenie. A teraz si predstav, že sa spojí krásna príroda, s krásnym západom Slnka a s chillovým soundom priamo pod holým nebom. Nejaký open air priamo v Trnave jednoducho zažiť musíš. 

3. Krásne ženy
Všetky slovenky sú krásne – to je fakt. Ale tie, ktoré si občas chodia vyhodiť z kopýtka do Trnavy sú jednoducho na vrchole nášho rebríčka. Občas mrkni fotoreport z nejjakej žúrky v obľúbenom trnavskom Monkey clube a veríme, že nám dáš za pravdu.

4. Špičkoví slovenskí dji
Len málokde na Slovensku sa na jednom mieste sústreďujú obľúbení slovenskí dji, za ktorými su ľudia ochotní cestovať často 100-vky kilometrov. Trnava však takým miestom je. Pravidelne tu môžeš zažiť párty s top slovenskými menami – dokonca často aj viacerými naraz. Napríklad vo štvrtok 4.7. do Trnavy mieri EMTYDEE, Drahosh, DJ MUSTEE, Martin Cehelsky a ďalší, čítaj ďalej.

5. Je to miesto, kde sa sny menia na realitu
Klubovka open air je práve takým eventom, kedy sa zo sna jedného skromného chalana z Cífera stala realita. Práve v Trnave a práve vďaka trnavskému Monkey clubu. Chalani minulý rok premenili obyčajnú klubovú akciu na event, na ktorom sa pod holým nebom zabávalo spoločne viac ako 1000 ľudí a po roku zachovávajú tradíciu. Vo štvrtok 4.7. sa na trnavskej strelnici bude konať druhé pokračovanie spomínanej klubovej akcie pod holým nebom.

,,Ide o to, že v Monkey clube, v ktorom už 4 roky robíme projekt Klubovka je kapacita obmedzená a väčšinou sa stáva, že na tento typ projektu sa chce prísť baviť viac ľudí, ako dokážeme medzi sebou vôbec prijať. Z tohto dôvodu sme sa rozhodli raz do roka tento projekt presunúť pod holé nebbo, kam môžu prísť všetci milovníci elektronickej tanečnej hudby,” hovorí hlavný organizátor a ideamaker celého eventu ELSY, ktorý ťa zároveň pozýva na toto otvorenie leta v Trnave.

Lístky nájdeš na bit.ly/klubovka2019 rozdelené do nasledovných vĺn:

  1. vlna – 8,99 € (VYPREDANÁ)
  2. vlna – 10,99 € (aktuálne v predaji)
  3. vlna – 12,99 €

Na mieste – 15 €

Ak si chceš túto žúrku užiť na úrovni s vlastným vchodom, barom, stageom či výhľadom, popremýšľaj nad VIP lístkami.

My sa vo štvrtok 4.7. chystáme na trnavskú strelnicu, vidíme sa?

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top