Connect with us

Wavemag

Track Milana Lieskovskeho na main stage Tomorrowlandu

Music news

Track Milana Lieskovskeho na main stage Tomorrowlandu

Track Milana Lieskovskeho na main stage Tomorrowlandu

Minulý víkend sa konal prvý z dvoch Tomorrowland víkendov tohto roku. Na festival to malo namierených niekoľko stoviek tisíc fanúšikov tanečnej hudby, ktorí si vychutnávali stovky DJov. Na main stage, ktorý mal tento rok vzhľad knihy, sa predstavil nemecký DJ a producent Robin Schulz. Jeho pesničky Prayer In C, Sugar či Waves poznáte dôverne aj z éteru slovenských rádií.

Počas svojho setu na hlavnom stage Tomorrowlandu však Robin Schulz zahral track Voyager od Milana Lieskovského. Doteraz veru nevieme o slovenskom producentovi, ktorému by track zahrali na main stage Tomorrowlandu. Milanovi gratulujeme a tešíme sa z úspešnej reprezentácie Slovenska v zahraničí.

My sme sa spýtali Milana, čo pre neho znamená, že jeho track bol odohraný na Tomorrowlande. „Vnímam to, ako veľký krok pre slovenskú elektronickú hudbu, pretože tá skladba a meno sa objaví vo všetkých svetových tracklistoch. Je to super reprezentácia slovenskej elektronickej hudby vo svete, že vôbec niekto o to „zakopol“. Takže to ma veľmi teší a vnímam to, ako jeden z najväčších úspechov vo svojej kariére.“

Mrkni vo videu, ako to vyzeralo počas VOYAGERA!

Edit: do redakcie nám prišla info, že prvou bola Nifra a jej track, ktorý zahral Markus Schulz počas Daybreak session na minuloročnom Tomorrowlande.

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in Music news

To Top