Connect with us

Wavemag

Transmission Festival oznamuje dátum a prináša aftermovie z 2019!

PARTY NEWS

Transmission Festival oznamuje dátum a prináša aftermovie z 2019!

Transmission Festival oznamuje dátum a prináša aftermovie z 2019!

Po niekoľkých vypredaných edíciách, ktoré do pražskej O2 areny privádzajú návštevníkov z viac ako 80 zemí sveta, pripravuje Transmission Festival opäť ďalší jedinečný zážitok na sobotu 24. októbra 2020!

Transmission Festival je celosvetovo uznávaná show pre svoju dych berúcu produkciu, tiež pre krištáľovo čistý sound systém Funktion One Vero, ktorý sa špeciálne pre túto príležitosť priváža z Veľkej Británie. Vaše zmysly poteší obrovský stage, laserové šialenstvo z dielne Ministry Rental Service, najnovšie a najvýkonnejšie svetlá, obrie LED obrazovky, ľadové CO2 efekty či niekoľko stoviek kilogramov konfiet v sprievode toho najlepšieho, čo trance ponúka. Pražskú O2 arenu premení agentúra United Music na tanečný chrám už v sobotu 24. októbra 2020. Lineup a téma budú odhalené postupne.

Minuloročná edícia Transmission Festivalu bola v znamení témy ‘Another Dimension’, ktorá návštevníkov zobrala na vesmírnu odyseu. Pozrite si zostrih toho najlepšieho v aftermovie, čo si mohli návštevníci užívať počas noci.

Ďalšia edícia Transmission Festivalu sa bude konať v sobotu 24. októbra 2020. Poďte si spolu s United Music vychutnať veľkolepý zážitok. Predpredaj vstupeniek bude zahájený 17. februára 2020 v sieťach Ticketportal a Ticketmaster. Pre vopred registrovaných budú k dispozícii najlacnejšie vstupenky od 1390 CZK. Registrovať sa je možné na webe https://bit.ly/PreRegisterTMPRG20

*Aby bol zabezpečený absolútne komfortný zážitok, je ponechaná znížená kapacita O2 areny, preto sa odporúča lístky zakúpiť čo najskôr.

Vekový limit pre vstup na Transmission Festival je 18 rokov.

Transmission Festival Praha 2020
24.10.2020, O2 arena
#TMPRG20
Predpredaj v sieťach Ticketportal a Ticketmaster  
Facebook udalosť: http://bit.ly/EventTMPRG20

Pre aktuálne novinky sledujte Transmission Festival na Facebooku, Instagrame, Youtube a tiež na www.TransmissionFestival.com

 

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top