Connect with us

Wavemag

TRANSMISSION FESTIVAL sa lúčil s Thomasom Coastlinom charitatívnym streamom

PLUS

TRANSMISSION FESTIVAL sa lúčil s Thomasom Coastlinom charitatívnym streamom

TRANSMISSION FESTIVAL sa lúčil s Thomasom Coastlinom charitatívnym streamom

Uplynulý víkend sa konala ojedinelá online akcia, ktorou sa United Music rozhodli vzdať úctu svojmu dlhoročnému DJovi, producentovi a kamarátovi Thomasovi Coastlinovi. Thomas niekoľko rokov odvážne bojoval s rakovinou. Počas liečby prišiel s krásnou myšlienkou pomáhať vďaka hudbe onkológiám a viackrát uskutočnil charitatívne party so zbierkou pod hlavičkou „Trancer Against Cancer“.

Pod krídlami United Music sa pri príležitosti TRIBUTE TO THOMAS stretlo 24 svetových aj domácich DJov, ktorí nahrali vo svojich štúdiách sety na počesť Thomasovi. Pomedzi tieto boli odvysielané záznamy Thomasových warm up setov z O2 areny a zároveň jeho posledný set, ktorý nahral na jar 2020 v klube Epic pre Transmission pod hlavičkou projektu „LIVE“ začiatkom koronavírusovej krízy. Najdojímavejšou časťou streamu boli pre mnohých video odkazy Tomášových priateľov, kamarátov, kolegov a fanúšikov, ktorí sa podelili o svoje zážitky s ním a to, ako si ho navždy zapamätajú.

Počas takmer 36 hodín nepretržitého streamu hudby sa podarilo vyzbierať približne 50 000 CZK. Zbierka však nekončí a má za cieľ získať ešte viac finančných prostriedkov! Všetky sety budú v nasledujúcom období postupne pridávané na YouTube kanál Transmission Festivalu s cieľom podporiť zvýšenie vyzbieranej sumy na boj s rakovinou.

 

Limitovaná kolekcia tričiek „TRANCER AGAINST CANCER“ je práve teraz dostupná na objednávku TU až do 9.5.2021. Tričká budú vyrobené až po ukončení zbierky, aby sa zodpovedne nakladalo s financiami, ktoré sa vyzbierajú. Okrem ekonomického rozmeru je toto riešenie zároveň aj veľmi šetrné k prírode, pretože žiadne tričká nezostanú ležať na sklade. Tričká sú vyrobené z bio bavlny s vyššou gramážou. Na výber máte z dvoch rôznych farieb (biela a čierna) a potlače nápisu (glitter alebo matný) a rôznych veľkostí. Výrobná cena trička je 10€ a predajná cena je 20€, takže presne polovica ceny poputuje na boj proti rakovine. Tričko zakúpite po kliknutí SEM.

Do verejnej zbierky, ktorej výťažok poputuje na pomoc pri liečbe rakoviny, sa môžete zapojiť aj bez kúpy trička. Prispieť môžete ľubovoľnou sumou na transparentný účet vedený vo Fio Banke 2901949271/2010 (IBAN: CZ3320100000002901949271, BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX). QR kód pre Fio banku je potrebné skenovať vo vašej aplikácii k internetovému bankovníctvu.

Ak je pre vás pohodlnejšia platba cez PayPal, môžete svoj príspevok zaslať SEM.

Sledujte záznamy setov, ktoré DJi odohrali: www.youtube.com/TransmissionFestival

 

More in PLUS

To Top