Connect with us

Wavemag

Týchto 10 vecí nesmiete zabudnúť pri návšteve festivalu Balaton Sound

PLUS

Týchto 10 vecí nesmiete zabudnúť pri návšteve festivalu Balaton Sound

Týchto 10 vecí nesmiete zabudnúť pri návšteve festivalu Balaton Sound

Festivalová sezóna sa blíži a preto je potrebné sa na každý z nich poriadne pripraviť. Jedným z tých, na ktorý sa chystá naozaj veľa ľudí z našich končín je práve Balaton Sound a my vám prinášame 10 tipov na drobnosti, ktoré by ste naozaj mali pred festivalom myslieť.

 

1. Plavky.
Oproti iným veľkým festivalom sa tu môžete kedykoľvek schladiť priamo v Balatone počas party a veríme, že si túto možnosť nenecháte ujsť.

 

2. Party-botičky
Vieme, že chcete vyzerať štýlovo a chcete si vziať tie najnovšie čo máte. Ubezpečujeme vás ale, že po prvej noci budú nové tenisky vyzerať rovnako ako tie staré ošúchané, ktoré ste si nechceli vziať.

 

3. Doklady
Ide o úplnú samozrejmosť a znie to neuveriteľne, ale stále sa stáva, že si ich ľudia zabudnú dom a bez ID vás jednoducho do areálu nepustia.

 

4. Slnečné okuliare.
Ráno po party keď vyjde slnko ich oceníte nielen vy, ale aj vaši kamoši. 🙂

 

5. Kabelka / minitaška cez plece
Túto drobnosť určite oceníte, keď budete rozmýšlať nad tým, kde si schováte mobil, peniaze a iné drobnosti, ktoré nechcete stratiť na festivale.

 

6. Gumáky
Keď začne pršať a zničíte svoje najdrahšie tenisky, tak príde na rad aj táto varianta.

 

7. Nabitý mobil
Vždy sa snažte mať nabitý mobil, s ktorým si nielen urobíte selfie a videá s kamošmi (odporúčame ich vešať na internet až na druhý deň s čistou hlavou), ale využijete ho hlavne, keď sa stratíte v dave tisícok ľudí.

 

8. Ibalgin
Na toto naozaj nemôžete zabudnúť. 🙂

 

9. Lístok
Ďalšia neuveriteľná vec, ktorá občas ostane doma

 

10. Pozitívne myslenie
Na záver to najdôležitejšie. Idete sa zabávať, tak neriešte, že občas niekde čakáte, alebo že do vás niekto drgol v dave. Ste na festivale s kamošmi, tak si to užite. 🙂
Pre viac informácii a vstupenky navštívte: www.balatonsound.com/sk

 

Zdroj: Redakcia

More in PLUS

To Top