Connect with us

Wavemag

Indoor festival Urban Legends do Crossu prinesie Funk D’Void

PARTY NEWS

Indoor festival Urban Legends do Crossu prinesie Funk D’Void

Indoor festival Urban Legends do Crossu prinesie Funk D’Void

Pražský Cross Club a label Tribal Vision Records představují již dvanáctý díl elektronického indoor festivalu Urban Legends. Jako hlavní host se tentokrát představí britský veterán elektronické hudby Funk D’Void, kterého vedle špičkových setů proslavily i releasy na labelech jako Bedrock, Cocoon či Soma a remixy pro legendy jako New Order, Underworld, Laurent Garnier nebo Stephan Bodzin.

Line up doplní live set anglického producenta El Prevost, djské vystoupení českého audiomága Floexe, živý projekt DJ Slater & Urban Legends s Filipem Markesem a šest dalších špičkových djs: Schwa b2b Fatty M, Pavel Bidlo, Josef Sedloň, Biodan a 4BeCome1.

Funk D´Void, rodák z Glasgowa, který aktuálně žije a působí v Barceloně, je na elektronické scéně už bezmála 30 let. Během nich dosáhl nespočtu úspěchů a uznání od mnoha hudebních velikánů, procestoval coby DJ celý svět a své znalosti a um nyní zúročuje jako mentor a učitel mladé generace.

Angličan El Prevost se dostává do povědomí již v roce 2001 a 2004, kdy zakládá vlastní labely Linx records a Built in Britain. Svůj první solo počin vydává v roce 2010 na Elevation recordings a ihned dostává nejvyšší hodnocení od např. Laurent Garniera. Jeho další tracky se stávají záhy vyhledávaným artiklem světových producentů a výročních kompilací.

Tomáš Dvořák aka Floex je pražský klarinetista, producent, skladatel a multimediální umělec. Ve své hudbě je velmi kreativní a nebojí se zabrušovat do všech odnoží atmosférické hudby, vytváření multhttps://www.youtube.com/watch?v=5KvmLV1NL1wimediálních instalací a soundtracků pro hry. Poslední jmenované ho nakonec proslavilo i mezinárodně. Jeho alba dosáhly několikrát i na prestižní ocenění nejen v České republice. V poslední době spolupracuje s vynikajícím hudebníkem Tomem Hodgem, se kterým vytváří nový umělecký koncept kombinující elektronickou a klasickou hudbu.

 

Více info na Facebookové události: https://www.facebook.com/events/234556080764989/

 

DJs:
Funk D´ Void (UK), El Prevost (UK/live), Floex, Slater & Urban Legends feat. Filip Markes (live), Schwa, Fatty M, Pavel Bidlo, Josef Sedloň, 4BeCome1, Biodan

 

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top