Connect with us

Wavemag

Úspešná techno dychovka Meute príde opäť do ROXY

PARTY NEWS

Úspešná techno dychovka Meute príde opäť do ROXY

Úspešná techno dychovka Meute príde opäť do ROXY

Kdo nebyl na impozantním a vyprodaném jarním koncertě německé kapely Meute má v dubnu (apríli) druhou šanci. Meute se stali v Evropě za poslední dva roky naprostým fenoménem. Kombinace intenzivních techno beatů a expresivních dechových nástrojů osvobozuje elektronickou hudbu od DJ pultu a počítačů a převrací žánr vzhůru nohama. Potvrzují to jak miliony shlédnutí jejich improvizovaných pouličních představení, vyprodaná světová tour, ale i uznání známých hudebníků jako Laurent Garnier či Trentemøller. Otevřete si své koncertní deníky a napište si červeným 20. dubna 2020. Doporučujeme neotálet s nákupem, na jaře bylo s předstihem vyprodáno.

Předprodej začíná 2. září v poledne přes MY ROXY, 24 hod poté v sítích GoOut a Ticketmaster.

Meute dokazují, že techno se nemusí hrát jenom přes playery nebo synťáky. Roku 2016 doslova vtrhli na scénu se svým virálním videem ‘REJ’ od berlínského elektronického dua Âme a okamžitě poté začali vyprodávat jednu show za druhou. Jejich vypilované aranže ceněných skladeb housové a techno scény posluchače chytnou a nepustí. Tuba suplující basovou linku, xylofon nahrazující syntetizátor a bicí, které spolehlivě zastoupí 808 mašinky – to vše zaručuje hudební i vizuální zážitek, který se nebude jen tak opakovat.

Vstupenky kúpiš TU a aktuálne info nájdeš vždy vo FACEBOOKOVEJ UDALOSTI.

Poznámka redakcie: Určite odporúčame! My sme zažili len poobedňajší guerilla event pri Karlovom moste a boli sme nadšení. Koncert bude určite ešte lepší.

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top