Connect with us

Wavemag

Už tento víkend prebehne očakávaný The Renegade Festival

PARTY NEWS

Už tento víkend prebehne očakávaný The Renegade Festival

Už tento víkend prebehne očakávaný The Renegade Festival

Jeden z mála českých festivalů tohoto léta proběhne už tento víkend pod názvem The Renegade Festival v Mlékojedech u Neratovic. Organizátoři největšího drum & bassového festivalu Let It Roll museli letošní edici přesunout na léto 2021 a pro toto léto přišli s novým konceptem denního festivalu. Ten se uskuteční o víkendu původně plánovaného Let It Rollu, tedy tento víkend 31. 7. – 1. 8. v oblíbené letní lokaci Beach Parku v Mlékojedech.


Na základě vládních omezení šlo do prodeje pouze 1000 vstupenek, které si fanoušci z celé Evropy velmi rychle rozebrali. Mezi taháky hlavního denního programu patří světově známí producenti Netsky, Camo&Krooked či Koven. V nočních hodinách pak festival pokračuje afterparty ve vnitřních prostorách. Během celého víkendu na festivalu vystoupí desítky zahraničních i tuzemských DJů a producentů.

Beach Park Mlékojedy se nachází uprostřed přírodního areálu a skrývá v sobě písčitou pláž a jezero ke koupání, které se na dva dny a dvě noci promění v útočiště fanoušků drum & bassové hudby.  Tradičně se návštěvníci mohou těšit na jedinečný stage design a audiovizuální zážitek, který jim Let It Roll pravidelně přináší.

Návštěvníky čeká nejen hudební, ale i bohatý doprovodný program vč. denních aktivit, silent disca a už zavedené hudební konference Beats Evolution Conference, na které vystoupí někteří z vystupujících producentů a zástupců z hudební branže. Hlavní témata se budou točit právě ohledně koronavirové krize a jejího dopadu na hudební průmysl.

Přesný časový lineup a detailní informace k programu, organizaci i zdravotním COVID pravidlům jsou k dispozici na webových stránkách festivalu.

Akce je realizována s podporou projektu Kudyznudy.cz a #světovéČesko.

Pridajte sa k facebookovej udalosti pre aktuálne info.

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top