Connect with us

Wavemag

UŽ TÚTO NEDEĽU: 7. edícia DJského El Classica pozná obsadenie teamov!

PLUS

UŽ TÚTO NEDEĽU: 7. edícia DJského El Classica pozná obsadenie teamov!

UŽ TÚTO NEDEĽU: 7. edícia DJského El Classica pozná obsadenie teamov!

Zaujímavú tradíciu založili pred niekoľkými rokmi v Čechách DJi, ktorí sa raz za čas stretli na futbalovom ihrisku. 7. edícia tzv. DJského El Classica sa bude konať už túto nedeľu 1. septembra 2019. Novinkou oproti ostatným rokom je slovenský team s kapitánom Martinom Cehelským.

Športový areál Šafářka v Prahe – Malešice sa stane dejiskom futbalových zápasov na život a na smrť! Slovenský team v zložení D.K.O, Elsy, Jake Miracle, Johnny De City, Martin Cehelský, Martin Frost, Matthew, Milan Lieskovský a Sakel má za cieľ zabojovať o pohárovú pozíciu.

České teamy od včera poznajú svojich kapitánov aj obsadenie. Kapitánmi teamov sú YLLOW, SIMPLE RULE, ANGRY BEATS – Míra a CHRIS DAVIES. Losovanie a kompletné zloženie teamov si môžete pozrieť vo videu nižšie prípadne v grafike v galérii.

Prvý výkop je po 14:00. V rámci sprievodného programu si vypočujete príjemné chillové setíky a môžete si prihodiť klobásku na gril 🙂

Všetky aktuálne info nájdete vždy v udalosti na Facebooku. Mrknite na fotky z minulého roka od Milan Vrzala, nech viete, čo vás v nedeľu čaká.

Foto: Milan Vrzal – www.facebook.com/fotovrzal
Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

 

More in PLUS

To Top