Connect with us

Wavemag

Už v sobotu sa priprav na top DnB party so SUB FOCUS & MC ID!

PARTY NEWS

Už v sobotu sa priprav na top DnB party so SUB FOCUS & MC ID!

Už v sobotu sa priprav na top DnB party so SUB FOCUS & MC ID!

III Trident Open Air pokračuje a to opäť vo veľkom!

Druhé vydanie |||Trident Open Air prinesie už túto sobotu 23. júla na Slovensko bezpochyby jednu z najväčších hviezd súčasného drum&bassu.

Pripravte sa na megastar a autora megahitov ako Desire, Tidal Wave či Solar System… Nebude ním nikto iný, ako britský producent SUB FOCUS.  Tento extra žiadaný umelec presahuje už dlhodobo samotný žáner drum&bassu a tak sa stal globálnym headlinerom všetkých top festivalov. V rámci zastávky jeho svetového turné predvedie aj u nás zaručene skvelý tanečný set, ktorý bude plný megahitov, vyšperkovaný aj množstvom nových, ešte nevydaných trackov… A to všetko navyše aj s doprovodom jeho dvorného MC ID, ktorý posunie toto DJ vystúpenie ešte o level vyššie.

Line-up tejto unikátnej party bude samozrejmý doplnený aj o kvalitný support. Za zmienku určite stojí producentské duo Noisecrew, Zound, Bifidus Aktif a tiež domáci Kato, Swarowsky, Ramirez a Paplon.

Miesto konania ||| Trident Open Air 2 je opäť obľúbený prírodný areál Na Kameni – chill & party zóny pri vodnej nádrži vo Veľkých Uherciach (okres Partizánske), ktorý perfektne –  nielen vizuálne doplní jedinečnosť tejto skvelej letnej d&b party. Začiatok je nastavený už na ôsmu hodinu a návštevníci majú dokonca možnosť aj stanovať v tesnej blízkosti areálu… Posledná vlna vstupeniek je ešte k dispozícii v sieti Ticketportal.

Vidíme sa v sobotu family 🙂

More in PARTY NEWS

To Top