Connect with us

Wavemag

V Roxy sa môžete tešiť na viac techna!

PARTY NEWS

V Roxy sa môžete tešiť na viac techna!

V Roxy sa môžete tešiť na viac techna!

V Dlouhé 33 bude v novém roce znít víc techno. Oznamujeme 3 české premiéry: Hadone 3/2, Dax J 28/4 a Øtta 13/5.

3/2 ➔ Hadone
V jeho setech se tvrdé techno střetává s breakbeatem, IDM a junglem. Hadone (dříve vydávající také jako Mehen anebo s 90 Proces a Viper Diva) je syrový a přímočarý. Vyznává špinavý a hutný rytmus, jeho hudba je mixem zabijáckých 90s tracků a moderního techna.

28/4 ➔ Dax J
Kopák se rozbíjí o reproduktory silou rezavé demoliční koule. Neúprosně jako démonický metronom. Tak popisuje jeden z jeho posledních releasů Resident Advisor. Nejpozději s albem Offending Public Morality (2018) se dostal na špičku současného techna, jeho (2021) reflektuje přechod do nové dystopické éry, výtěžek z prodeje Soul Enforcer LP (2022) věnuje ukrajinskému Červenému kříži.


13/5 ➔ Øtta
Tavením různých žánrů dohromady vytvořila Øtta těžké a silné techno inspirující k riot & rave kdykoli a kdekoli hraje. Její track The Future Is Female vyšel na labelu NineTimesNine italského dua 999999999, ze Silence Is Oppresion na kterém Kixtten proklamuje No silence / No racism / No sexism / Equality for all minorities, se stala hymna polských protestů proti zákazům interrupcí.

Všetky info a vstupenky nájdete na www.roxy.cz

Zdroj: TS

More in PARTY NEWS

To Top