Connect with us

Wavemag

Vini Vici vystúpia v Bratislave

PARTY NEWS

Vini Vici vystúpia v Bratislave

Vini Vici vystúpia v Bratislave

Populární psytrancové duo Vini Vici přijede 22. února do Refinery Gallery v Bratislavě. Izraelská dvojice, která v posledních letech vyrostla, jako žádné jiné jméno na taneční scéně. Koneckonců toho byl důkazem i letošní DJ Mag, kde se v anketě o nejpopulárnějšího DJe na světě, vyškrábali o 38. míst nahoru, a dostali tak ocenění za největší růst v anketě.

Jejich propojení kvalitní produkce a řádně našlápnutých setů, z nich dělá opravdové hvězdy. Jejich vystoupení letos nechybělo na tak obřích eventech jako Tomorrowland, Ultra, Transmission nebo ASOT. Jejich legendární spolupráce s Arminem van Buuren – Great Spirit, pak zazněla na tanečních parketech doslova po celém světě. Kromě toho mají za sebou také kolaborace s W&W, Dimitri Vegas & Like Mike nebo Steve Aoki.

Jejich pětinásobné umístění na první příčce nejprodávanějšího singlu serveru Beatport je pak už jen třešničkou na dortu. Lineup pak doplní zahraniční trancový DJ Estiva, který letos taktéž vystoupil na Tomorrowlandu, a CZ/SK DJská špička.

Vstupenky pak v předprodeji v síti predpredaj.sk

Vini Vici, Estiva a další
Refinery Gallery – Bratislava
22.02.2019 – pátek
Vstupenky v síti predpredaj.sk

Viac info: https://www.facebook.com/events/284437805745003/

More in PARTY NEWS

To Top