Connect with us

Wavemag

Vypredané za menej ako hodinu? Otváračka prerobeného Ministry bude veľkolepá!

PARTY NEWS

Vypredané za menej ako hodinu? Otváračka prerobeného Ministry bude veľkolepá!

Vypredané za menej ako hodinu? Otváračka prerobeného Ministry bude veľkolepá!

Niekoľko mesiacov korona krízy využil banskobystrický klub MINISTRY of FUN naozaj produktívne. Po karanténe prichádza MINISTRY of FUN po niekoľko mesačnej rekonštrukcii v novom šate – krajší a ešte modernejší!

GRAND OPENING prerobeného klubu si fanúšikovia budú môcť užiť v piatok 7. augusta 2020. Udalosť bola oznámená len včera, vstupenky šli do predaja dnes a za rekordných 50 minút zmizli VŠETKY! Aj to dáva predznamenávať, že otvárací víkend bude naozaj veľkolepý.

Aké bude NOVÉ a MODERNEJŠIE MINISTRY of FUN?

Najlepšie uvidíte na vlastné oči, ale už teraz vám môžeme prezradiť zopár detailov. Ako jediný klub v Európe bude MINISTRY of FUN vybavený zvukom L’acoustics K1, ktorý je zvyčajne používaný na veľkých festivaloch ako Tomorrowland či EDC Las Vegas. Za zmienku stojí aj 164 svetelných hláv od svetových značiek ako ROBE, MARTIN alebo CLAY PAKY, viac ako 300m LED stripov v schodoch a cez 144m2 LED obrazovky p3.9, ktoré celý klub zmenia na veľkú obrazovku. Najväčšou dominantou klubu sa stane pohyblivý strop, ktorý sa bude pohybovať nad vašimi hlavami vďaka počítačom ovládanými motormi a vyčarí jedinečnú show. O vaše pohodlie sa postará aj nové celokožené sedenie v boxoch a VIP zóna sa stane ešte komfortnejšou s rozšírením nových boxov. Modernizáciou prešla väčšina priestorov a aj vstupná hala.

Na GRAND OPENING párty zahrá kompletný team rezidentov klubu v zložení: DAVE, EMTY, MUSTEE, ANNDY a IZZY.

V sobotu sa potom môžete tešiť na novú noc WE ARE MU:SICK s hosťami Drahosh, Martin Cehelský a QueenB. Vstupenky aktuálne v predaji na www.ministryoffun.sk

V spolupráci s Ministry of Fun pre vás pripravujeme EXKLUZÍVNE INTERVIEW, v ktorom sa dozviete viac nielen o prerábke, ale aj samotnom fungovaní klubu!

Video z 10. narodenín klubu

Všetky aktuálne info nájdete vždy na Facebooku Ministry of Fun – Banská Bystrica a webe www.ministryoffun.sk.

Autor: Shiwave
Kde aktuálne žúrujem a ako tam je, môžeš sledovať na mojom Instagrame
www.instagram.com/shiwave/

More in PARTY NEWS

To Top