Connect with us

Wavemag

Zaži Košice ako na dlani vďaka obľúbenému block.rave už túto sobotu!

PARTY NEWS

Zaži Košice ako na dlani vďaka obľúbenému block.rave už túto sobotu!

Zaži Košice ako na dlani vďaka obľúbenému block.rave už túto sobotu!

Známy košický projekt block.rave pripravuje aj toto leto jedinečný event s výhľadom na mesto Košice pri západe slnka v lokalite Bike Park Červený breh.

V sobotu 20. augusta privíta udalosť s názvom block.rave 20_08_22 sunset talianskeho producenta a DJa pôsobiaceho v nemecku Jiggy-ho, ktorého produkciu pravidelne podporujú mená ako Loco Dice, Marco Carola, Joseph Capriati, Denis Cruz, Michael Bibi či Jamie Jones.

Na bohatom lineupe nebudú chýbať pravidelní block.rave rezidenti Borra, Marko Mazag a David Kluka, ktorých doplní trojica domácich mien Tysker, Folly a Addy. Tešiť sa môžete na kvalitnú sofistikovanú house music, ktorá definuje tento projekt a dotvára jedinečnú atmosféru na Červenom brehu, ktorú môžete zažiť už štvrtý rok po sebe.

“Block.rave na Červenom brehu je našou srdcovou záležitosťou a sme veľmi radi, že sa teší každým rokom väčšej obľube. Našim fanúšikom prinášame na Červený breh po prvýkrát zahraničného hosťa, aby sme sa opäť malými krokmi priblížili k svetu, kde sú takéto denné / večerné akcie veľmi populárne,” uvádza jeden z organizátorov Marko Mazág.

Prvá akcia pod značkou block.rave sa odohrala v roku 2018 a za štyri roky priniesla do metropoly východu hostí ako Space Motion (Srbsko), Chris Di Perri (Nemecko), Yvel & Tristan (Maďarsko), Adriana Hranacova, Lumiere, EKG  a množstvo ďalších. Areál bývalého lyžiarskeho areálu na Červenom brehu je jediným miestom, kde si môžete užiť block.rave pod holým nebom. Začiatok akcie je o 17:00 a organizátori odporúčajú návštevníkom prísť čím skôr a užiť si celý hudobný príbeh tohto podujatia. “Taktiež odporúčame dopraviť sa taxislužbami alebo službou Bolt, keďže parkovanie je v strmom teréne dosť obmedzené a pre neskúseného vodiča môže byť obtiažne.” Výhodou je, že na miesto podujatia trvá cesta z centra mesta iba 10 minút.

Lístky si môžete zakúpiť vo zvýhodnenej cene a obmedzenom množstve v sieti predpredaj.sk a tak isto aj na mieste.

 

More in PARTY NEWS

To Top